KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204065
nr 1420 4065
Emma Sparre (tillskriven), Sterbhusstämpel a tergo, Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 24x27, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:36:10
100 kr
300 kr