KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204065

nr 1420 4065

Emma Sparre (tillskriven), Sterbhusstämpel a tergo, Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 24x27, yttermått inklusive ram: 46x51 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:36:10